Студентка 1 курсу факультету № 6 Анастасія Стріляна успішно пройшла навчання за програмою вебінару «Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи», організатором якого виступив національний університет «Запорізька політехніка».

Основна мета заходу – підвищення обізнаності учасників щодо проблем забезпечення академічної доброчесності, ознайомлення з перспективами розвитку національного законодавства України у цій сфері, а також обговорення сучасних викликів і можливостей, які виникають на перетині академічної доброчесності та розвитку штучного інтелекту. Вебінар спрямований на формування глибокого розуміння важливості дотримання академічної доброчесності у науковій та освітній діяльності.

Учасники отримали сертифікати, які підтверджують їхні знання в галузі академічної доброчесності.