Професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Дмитро Слинько взяв участь у вебінарі «Використання матеріалів штучного інтелекту в освіті: як не порушити академічну доброчесність», що відбувся на Національній освітній платформі «Всеосвіта».

Під час заходу учасники проаналізували такі поняття, як штучний інтелект, авторське право, академічна доброчесність, фальсифікація дослідження. Спікери розкрили потенціал використання штучного інтелекту для створення власних розробок, учасники отримали практичні поради для використання штучного інтелекту із дотриманням правил академічної доброчесності.

За результатами вебінару Дмитро Слинько пройшов тестування та отримав сертифікат. Набуті компетентності будуть використані в освітньому процесі.