Представники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ – завідувач Микола Боровик, старший викладач Дмитро Константинов, викладачі Анна Циркулєнко та Антон Черніков, а також слухачка магістратури 1 курсу факультету № 3 Ярослава Любутина, курсант 1 курсу факультету № 1 Назар Полієнко взяли участь у київському півмарафоні Незламності, організованому громадською організацією «Бігова Україна».

Київський півмарафон – це масштабний забіг на дистанцію 21 км, що об’єднав прихильників активного способу життя, сильних і незламних духом людей з усієї України та світу. Зібрані кошти будуть передані на потреби медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри», який активно підтримує наших захисників з 2014 року.