Під час шикування особового складу ХНУВС декан факультету Віталій Романюк привітав курсантів, які стали переможцями та призерами чемпіонатів України з рукопашного бою та самбо серед студентів, чемпіонату ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту.

Також було нагороджено переможців і призерів марафону спортивних змагань серед курсантів 1-3 курсів. У вихідні на факультеті відбулися змагання з підтягування на перекладині (хлопці) та згинання-розгинання рук в упорі лежачи (дівчата). Учасники команд показали гідний рівень спортивної підготовки та бійцівський характер. У запеклій боротьбі команди вибороли такі місця:

І місце – 3 курс;

ІІ місце – 1 курс;

ІІІ місце – 2 курс.

Найбільшу кількість підтягувань провів курсант 2 курсу Андрій Пойдюк – 27 разів, 45 згинань-розгинань рук – першокурсниця Карина Богач.

Змагання пройшли з метою військово-патріотичного виховання молоді та популяризації спорту серед курсантів, розвитку їхніх фізичних і морально-вольових якостей як майбутніх офіцерів Національної поліції України.