Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко та академік Національної академії правових наук України Олександр Бандурка взяли участь у відкритті меморіальної дошки на честь видатного вченого – одного з творців вітчизняної судової медицини та криміналістики, головного державного судово-медичного експерта, засновника та першого директора Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз, а також засновника харківської школи судових експертів, Заслуженого професора Миколи Сергійовича Бокаріуса.

Ініціатором встановлення меморіальної дошки на будинку по вул. Чернишевська, 46, де мешкав М. С. Бокаріус з 1898 по 1919 рр., виступив колектив Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені Заслуженого професора М. С. Бокаріуса Міністерства юстиції України, який сьогодні очолює Олександр Клюєв.

В урочистих заходах взяли участь та звернулись до присутніх голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, представники різних установ та організацій.