З метою формування у молоді екологічної правосвідомості та надання волонтерської допомоги підшефним навчальним закладам у м. Вінниця курсанти факультетів №№ 2-3 спільно з відділом соціально-гуманітарної роботи провели соціально-екологічні акції.

Курсанти висадили дерева та навели лад на території Комунального закладу «Прибузька спеціальна школа» Вінницької обласної ради та «Центру денного догляду для дітей “Зернятко”». Під час прибирання курсанти дарували посмішки та гарний настрій малечі, яка також допомагала своїм дорослим друзям.

Молодь переконана, що для збереження екології необхідно робити конкретні справи, адже саме такі акції виховують почуття відповідальності за чистоту навколишнього середовища.

#Дружняпідтримка