17 грудня у Харківському національному університеті внутрішніх справ з робочим візитом перебували Генеральний Консул Генерального консульства Республіки Польща Януш Яблонський та Консул Генерального консульства Республіки Польща Ян Здановський. Представниками Польщі та ректором університету Валерієм Сокуренком було підписано Меморандум про діяльність Центру Українсько-Польського розвитку при Харківському національному університеті внутрішніх справ. Тож під час візиту вони ознайомилися з  навчальним закладом та оглянули приміщення, в яких розміститься Центр. Планується, що у його складі буде функціонувати навчальна аудиторія на 18 робочих місць, обладнана сучасною комп’ютерною технікою.

Основні завдання Центру це – створення умов для поглибленого вивчення польської мови курсантами, студентами, слухачами магістратури та викладачами ХНУВС; організація та проведення двосторонніх українсько-польських конференцій, семінарів, тренінгів, фестивалів, конкурсів, змагань; налагодження співпраці між українськими та польськими вищими навчальними закладами, в тому числі щодо розробки і впровадження програм подвійних дипломів, академічної мобільності, спільних освітніх програм; проведення заходів, спрямованих на популяризацію культури Польщі в Україні; створення умов для реалізації дослідницьких проектів у рамках програм ЄС; реалізація програм академічної мобільності курсантів, студентів, слухачів магістратури та викладачів ХНУВС до Польщі.