У Харківському національному університеті внутрішніх справ продовжується робота щодо реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Покращення стану захищеності та реагування стосовно джерел іонізуючого випромінювання в Україні». У його межах спільно з Міністерством енергетики США в університеті обладнано спеціалізовану навчальну аудиторію «Радіаційна безпека», де знаходяться мультимедійні технічні засоби навчання: інтерактивна дошка, проєктор, комп’ютер, мобільний магнітно-маркерний фліпчарт, лазерний багатофункціональний принтер, WiFi-роутер, нові меблі: стіл викладача, офісні столи, стільці, кабінетна шафа та знак радіаційної безпеки.

В аудиторії проводяться заняття з навчальних дисциплін «Особиста безпека поліцейського», «Тактико-спеціальна підготовка», модуль «Протидія правопорушенням, пов’язаним із джерелами іонізуючого випромінювання».