400 учасників із різних регіонів України змагатимуться за звання бути кращими і найсильнішими. За словами організаторів, захід об’єднує одразу три чемпіонати: Чемпіонат України з Таїландського Боксу Муей Тай серед дорослих, Чемпіонат України з Таїландського Боксу Муей Тай серед молоді, юніорів та юнаків і Чемпіонат України з Таїландського Боксу Муей Тай у розділі Вай Кру.

У престижних змаганнях братимуть участь і представники Харківського національного університету внутрішніх справ. Вітаючи учасників чемпіонату, ректор університету, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко зазначив, що у поліцейському виші багато уваги приділяється спорту, який є невід’ємною складовою виховання майбутніх правоохоронців.

Чемпіонат триватиме протягом трьох днів – з 5 по 7 квітня. Серед організаторів і партнерів заходу – Міністерство молоді та спорту України, обласна військова адміністрація та Всеукраїнська федерація Таїландського Боксу Муей-Тай.