Курсанти та курсантки Харківського національного університету внутрішніх справ разом із заступником декана з навчально-методичної роботи факультету № 2 Сергієм Гіренком відвідали виставу Вінницького академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського «Kvітка». Це перша повномасштабна вистава про історію життя Квітки (Кейсі) Цісик, американської співачки з українським серцем у виконанні акторки Тетяни Фролової, за п’єсою сучасного драматурга Олега Миколайчука-Низовця.

Свій шалений успіх і непересічний талант Квітка використовувала задля популяризації української культури у світі. У 1978 році пісня «Ти осяюєш моє життя», яку виконала Квітка Цісик в однойменному фільмі, отримала «Оскар» і «Золотий глобус». Найбільшою мрією співачки було поїхати в Україну, коли вона буде вільна і сильна.

Захід був організований відділом соціально-гуманітарної роботи.