Старша інспекторка сектору зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Сумській області, капітан поліції Оксана Красовська взяла участь у виховному заході для студентів 1 та 2 курсів Сумської філії ХНУВС, які навчаються за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність», з нагоди відзначення Дня здоров’я.

Поліціянтка провела бесіду на тему «Профілактика шкідливих звичок», яка є важливою і актуальною в сучасному суспільстві, розповіла студентам про причини та наслідки шкідливих звичок, способи їх попередження.

Наприкінці зустрічі провідна фахівчиня відділення кадрового забезпечення Ганна Мітітєл подякувала представниці поліції за співпрацю, змістовний просвітницький захід, який популяризує здоровий спосіб життя.

Сумська філія ХНУВС