Кафедрою тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ разом із представниками навчального відділення пожежної тактики та організації служби та навчального відділення цивільного захисту та безпеки життєдіяльності вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проведено бінарне заняття. Тема – «Надання невідкладної домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод». Під час заняття були розглянуті особливості взаємодії підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту та Національної поліції України під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних із дорожньо-транспортними пригодами.