Заступник начальника сектору протидії домашньому насильству відділу взаємодії з громадами Вінницького районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області, старший лейтенант поліції Данііл Зінченко спільно з доцентом кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 ХНУВС Олександром Радченком провели для курсантів 1 курсу факультету № 2 бінарне заняття на тему «Основи правового статусу громадян України».

Під час заходу Данііл Зінченко ознайомив здобувачів освіти зі специфікою роботи свого підрозділу. Вона пов'язана із захистом прав людини, притягненням винуватців до юридичної відповідальності, протидією злочинам, пов'язаним із домашнім насильством, профілактикою та участю у забезпеченні реалізації державної правової політики у цій сфері, зокрема в умовах воєнного стану.

На запитання курсантів поліцейський надав вичерпні відповіді.