Перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Дмитро Швець та командир І батальйону Управління патрульної поліції України міста Харкова Максим Жук провели з працівниками навчального закладу інструктивне заняття з дотримання Правил дорожнього руху України, а також безпеки дорожнього руху у зимовий період експлуатації.

Дмитро Швець закликав присутніх бути пильними під час керування транспортними засобами та не допускати надзвичайних подій.

Максим Жук проаналізував статистичні дані ДТП за останній час, розповів про особливості керування транспортними засобами у зимовий період та відповів на запитання.

Також під час заходу працівники університету переглянули тематичні відеоматеріали.