З метою національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання молоді професорка кафедри педагогіки та психології Харківського національного університету внутрішніх справ Наталя Мілорадова разом із кураторською групою факультету № 3 переглянули документальну стрічку режисера Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі», яка у березні 2024 року отримала перший для України «Оскар» у категорії «Найкращий повнометражний документальний фільм».

«20 днів у Маріуполі» – це хроніка перших 20 днів повномасштабного вторгнення через історії людей, які були свідками і жертвами російських звірств. Режисер показує, як росіяни перетворювали місто на руїни: бомбардування пологового, обстріли житлових будинків, братські могили, переховування цивільних у підвалах, а також порятунок авторів стрічки з оточеного Маріуполя.