Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олена Статівка, доценти цієї ж кафедри Олександр Левашов, Олег Гончарук, Валентина Кочина, Валентина Почуєва, старші викладачі Артем Білoусов і Лариса Сазанова взяли участь у 4-годинній Міжнародній онлайн-конференції «Cambridge Day online conference for UKI, Eastern and Southern Europe, Middle East, Turkey & Africa Region», організованій і проведеній спікерами Cambridge English Teaching.

Спікерка заходу Клер Росс, який складався з декількох частин, презентувала дві доповіді – «Multimedia projects: developing skills for life», як допомогти студентам розвивати цифрові, мовні навички та навички співпраці під час роботи над мультимедійними проєктами; «Getting teenagers talking» про те, що робить усну діяльність ефективною і наскільки важливо створити безпечне мовленнєве середовище для максимального мовлення на заняттях. Викладачі кафедри прослухали виступ спікера Джима Фуллері «The Cambridge Exam Journey: Tips to ensure learner success at every level» щодо забезпечення успіху на кожному рівні та практичні поради стосовно складання всіх іспитів, від Pre-A1 Starters до C2 Proficiency. Cпікер Метт Еллман виступив із доповіддю «Five simple questions about A» щодо підтримки вивчення мови штучним інтелектом.