Ректор, голова Вченої ради Валерій Сокуренко на початку заходу привітав та вручив атестати про присвоєння вченого звання «професор» професору кафедри адміністративного права та процесу Ірині Казанчук, доценту цієї ж кафедри Михайлу Завальному та доценту кафедри кримінального права і кримінології Олександру Зозулі. Дипломи про присудження наукового ступеня «кандидат юридичних наук» отримали: декан факультету № 5 Федір Яценко та старший викладач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства Олексій Маник.

Під час засідання Вченої ради присутні розглянули низку актуальних питань: результати фінансової діяльності університету у 2023 році; підвищення практичної спрямованості наукових конференцій, що проводяться у ХНУВС в умовах воєнного стану. Проаналізували стан роботи науково-дослідної лабораторії з проблем наукового забезпечення правоохоронної діяльності та якості підготовки кадрів; спеціалізованих вчених рад із захисту дисертаційних досліджень; підбили підсумки роботи, спрямованої на підвищення кваліфікації поліцейських в умовах дії воєнного стану у 2023 році; приділили увагу військово-патріотичному вихованню університетської молоді. Науковці також рекомендували до друку монографічні дослідження та навчально-методичні матеріали для їх подальшого використання в освітньому процесі тощо.