Керівник Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Марунчак разом із начальницею відділу з питань ветеранської політики Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Наталією Похольчук обговорили плани подальшої співпраці Автошколи із керівництвом і представниками структурних підрозділів Кам’янець-Подільської районної та місцевої влади у межах проєкту «Без бар’єрів», що реалізується МВС України за ініціативи Першої леді Олени Зеленської. Наталія Похольчук працює в цьому напрямі із головами територіальних громад і громадськими організаціями Кам’янеччини. Така співпраця створює умови для успішної адаптації ветеранів / ветеранок, діючих військовослужбовців, їхніх родин, родин загиблих (зниклих безвісти). Дуже важливо, щоб вони повернулися до активного суспільного життя. Для подальшої роботи Автошколи ХНУВС із ветеранським хабом заплановано підписання Меморандуму, який надасть додаткові можливості для консолідації зусиль навколо реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору.