Студентка факультету № 6 ХНУВС Наталія Василенко під керівництвом доцентки кафедри соціально-гуманітарних дисциплін кандидатки філологічних наук Наталії Кобилко взяла участь у марафоні читання військової поезії в межах Національного тижня читання поезії. Гаслом заходу стали рядки сучасної української письменниці Ірини Шувалової «Ріки незмінно течуть додому», адже сьогодні, як ніколи, архетип дому для українців є найсокровеннішим. Учасники марафону мали записати відео з поезією улюбленого автора-військовослужбовця й розмістити його в мережі Фейсбук. Наталія Василенко продекламувала вірш Христини Панасюк «А ця весна принесе Перемогу!». Залучення студентів до таких заходів сприяє популяризації сучасної української літератури та розкриттю творчого потенціалу молоді.