Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у відкритому чемпіонаті Асоціації гирьового спорту України, що відбувся 23 березня у м. Дубно. За результатами змагань вони вибороли такі місця:

І місце – курсант 1 курсу факультету № 1 Андрій Світличний у ваговій категорії 68 кг;

І місце – курсант 3 курсу факультету № 1 Володимир Гриценко у ваговій категорії 74 кг;

І місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Олександр Поночовний у ваговій категорії 95 кг;

ІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 1 Кирило Огієнко у ваговій категорії 63 кг;

ІІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 2 Олексій Зубарєв у ваговій категорії 68 кг;

ІІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Єгор Водолазський у ваговій категорії 80 кг;

ІІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Вадим Малий у ваговій категорії +95 кг.

Під час чемпіонату Андрій Світличний, Олександр Поночовний та Вадим Малий виконали нормативи кандидата у майстри спорту України.

Підготував курсантів до змагань професор кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Андрій Забора.