Дізнавач сектору дізнання Кременчуцького РУП № 1 ГУНП у Полтавській області, лейтенант поліції Валентин Зиков і старша викладачка кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Тамара Яценко для курсантів факультету № 1 провели бінарне заняття за темою «Правова охорона довкілля в окремих сферах людської діяльності» з дисципліни «Екологічне право».

Мета заходу – правові заходи боротьби із забрудненням навколишнього природного середовища населених пунктів шкідливими фізичними, хімічними, біологічними впливами і промисловими, комунально-побутовими відходами в умовах воєнного часу.

Валентин Зиков розповів про діяльність поліції щодо охорони зелених насаджень у містах, забезпечення правового режиму зелених зон та проаналізував, використовуючи приклади, алгоритм слідчих дій з кримінального впровадження в умовах воєнного стану. Курсанти отримали вичерпні відповіді на запитання щодо практичних проблем проведення досудового розслідування.