Для студентів магістратури, які навчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», та студентів-бакалаврів спеціальності «Право» проведено бінарне заняття за темою «Пробація». Його провели: провідна інспекторка Салтівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Каріна Самойлик і доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ірина Антол та професорка цієї ж кафедри Юлія Кириченко.

Карина Володимирівна роз'яснила визначення поняття «пробація», її переваги, недоліки, особливості та категорії. Вона окреслила поетапно основну процедуру пробації, її документальне оформлення. Інспекторка також розповіла про особливості своєї професії та запросила студентів на практику, а в подальшому, після закінчення університету, на роботу до «Центру пробації».