Доцентка кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4, кандидатка юридичних наук Олена Піхурець провела онлайн-зустріч з учнями 9-11 класів комунального закладу «Харківський ліцей № 24 імені І. Н. Питікова Харківської міської ради». У межах модуля Жана Моне, однієї з освітніх програм Європейського Союзу, Олена Піхурець прочитала лекцію на тему «Права дітей та молоді в цифровому просторі». Разом із учнями було розглянуто питання оволодіння цифровими навичками, а саме: формування критичного розуміння цифрового середовища, освітніх ресурсів і достовірності контенту, додатків і послуг у контексті повномасштабного вторгнення сусідньої держави.

Представниця університету також ознайомила ліцеїстів з історією університету, розповіла про специфіку підготовки курсантів за різними спеціальностями, про особливості цьогорічної вступної кампанії та перспективи майбутнього працевлаштування після закінчення поліцейського вишу.