Начальник сектору дотримання прав людини Кам’янець-Подільського районного управління ГУНП у Хмельницькій області, майор поліції Віталій Кавкало спільно з доценткою кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Оксаною Мельничук провели бінарне заняття з дисципліни «Юридична логіка» для курсантів факультету № 1, які навчаються за спеціальністю «Право».

Курсанти дізнались про діяльність працівників сектору прав людини в умовах запровадження пілотного проєкту «Custody Records» і практичні аспекти його реалізації. Мотивацією здобувачів освіти до вивчення дисципліни «Юридична логіка» стала аргументація висування гіпотез під час кваліфікації злочину і захист своїх прав у процесі роботи.