Заступник начальника ситуаційного відділу управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП у Харківській області Андрій Підгорний прочитав для студентів факультету № 6 лекцію на тему «Діяльність управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування (УОАЗОР) Головного управління Національної поліції в Харківській області під час дії воєнного стану».

Під час лекції студенти дізнались, що в умовах воєнного стану УОАЗОР здійснює координацію, аналіз, планування, контроль та узгодження діяльності структурних підрозділів апарату ГУНП у Харківській області, підпорядкованих йому підрозділів і відокремлених структурних підрозділів. Також Андрій Підгорний ознайомив студентів з умовами проходження конкурсу для служби в лавах Національної поліції України.