Доцентка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 ХНУВС Євгенія Логвиненко спільно з кураторською групою взяли участь у вебінарі за темою «Медіа як інструмент протидії корупції». Спікеркою заходу виступила заступниця Голови правління громадської організації «Антикорупційний штаб» Євгенія Вірлич. Вона зазначила, що корупція у сучасному суспільстві є однією з найбільших загроз ефективному функціонуванню демократії та розвитку країни. У боротьбі з цим явищем ключову роль відіграють медіа, які мають потужний вплив на формування громадської думки та виявлення недоліків у владних структурах. Журналісти розкривають факти корупції, розслідують схеми втручання і відкрито висвітлюють конфлікти інтересів. Це стимулює владні органи до більшої відкритості та відповідальності перед суспільством.