Кураторка, доцентка кафедри українознавства факультету № 2 Вікторія Перцева провела зустріч із курсантами на тему «Освіта й свідомість – проти дискримінації». Під час заходу курсанти розглянули різні види дискримінації, проаналізували поняття «фашизм» та «расизм». Кураторка наголосила, що будь-які прояви дискримінації призводять до культурної й моральної деградації суспільства. Фашизм і його сучасний прояв «рашизм» порушують права людини та пригнічують громадянські свободи. Тому курсанти, як майбутні працівники поліції, мають пильнувати, аби ознаки будь-якої дискримінації не проявлялися в повсякденному житті та щоденними справами: старанністю в навчанні, взаємопідтримкою, волонтерською діяльністю допомагали Україні на шляху до Перемоги.