Кафедра українознавства факультету № 2 подарувала бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ своє нове видання – «Практикум із юридичного документознавства».

Навчальний посібник призначений для аудиторної та самостійної роботи здобувачів вищої освіти усіх спеціальностей денної та заочної форм навчання й орієнтований на вироблення практичних навичок відтворення документної інформації, написання текстів юридичних документів, а також укладання кадрово-контрактних, довідково-інформаційних, обліково-фінансових, організаційно-правових і розпорядчих документів згідно з новим Державним стандартом. Розділи практикуму містять короткі зведення базових теоретичних знань і практичні завдання різних форм і типів складності, зразки документів і типові мовні звороти для їх укладання.