Щороку до дня народження Великого Кобзаря Громадська організація «Інноваційні обрії України» проводить Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко», де кожен учасник має можливість подати власне бачення постаті митця та актуальності його поезії в наш час.

Цьогоріч учні та студенти змагалися в шести категоріях: «5-6 класи», «7-8 класи», «9-11 класи», «Фахова передвища освіта», «Професійна (професійно-технічна) освіта» та «Заклади вищої освіти». Кожну роботу оцінювало три члени журі, а на заключному засіданні організаційного комітету було підбито підсумки й нагороджено переможців.

У категорії «Заклади вищої освіти» змагався 191 учасник. За результатам Конкурсу студентка факультету № 6 Валерія Клиницька посіла друге місце й отримала диплом ІІ ступеня. Її есе «Гідні нащадки Великого Кобзаря» буде опубліковано у збірці «Мій Шевченко». Роботу виконано під науковим керівництвом кандидатки філологічних наук, доцентки кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Наталії Кобилко.

За результатами Конкурсу курсант факультету № 1 Максим Хилобокий посів ІІІ місце (науковий керівник – старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Наталія Єльнікова). У номінації «Живі слова Пророка» була відзначена курсантка факультету № 2 Цвєткова Мілєна (науковий керівник – професор кафедри українознавства факультету № 2, доктор філологічних наук Ігор Чорний). Перемогу в номінації «Уміння бачити Шевченка різним» здобула курсантка факультету № 1 Олеся Риколенко (науковий керівник – старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Наталія Єльнікова).

Пишаємося нашою молоддю та бажаємо їй нових творчих успіхів!