Начальник сектору дотримання прав людини Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП у Хмельницькій області, майор поліції Віталій Кавкало і доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Оксана Мельничук провели бінарне заняття на тему «Дедуктивний умовивід як логічна основа кваліфікації злочину та інших юридичних оцінок» для курсантів факультету № 1, які навчаються за спеціальністю «Право».

Курсанти дізнались про зміст роботи сектору дотримання прав людини в умовах впровадження пілотного проєкту «Custody Records» та практичних аспектів його реалізації. Переконливою була й мотивація курсантів до вивчення дисципліни «Юридична логіка» не лише задля аргументованого формування доказової бази під час кваліфікації злочину, але й захисту своїх прав у процесі діяльності.