Науково-педагогічні працівники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 разом зі спеціалістами Центру розмінування України (ЦРУ) провели бінарне заняття «Мінна безпека» для здобувачів першого «бакалаврського» рівня освіти факультетів № 2 та № 3.

Під час заняття були розглянуті питання: ідентифікація та ТТХ вибухонебезпечних залишків (ВНЗ); формування безпекової поведінки під час виявлення ВНЗ; маркування вибухонебезпечної території.

На занятті представники Центру розмінування України поділилися практичним досвідом гуманітарного розмінування в Україні. Курсанти ознайомилися з макетами і трофейними зразками вибухонебезпечних залишків країни агресора та отримали вичерпні відповіді на запитання, що виникли під час заняття.