У м. Київ відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок та чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів. За результатами змагань спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ посіли призові місця.

У чемпіонаті України з гирьового спорту серед чоловіків і жінок, юніорів і юніорок І місце серед юніорок зайняла курсантка 2 курсу факультету № 1 Ярослава Кремель у ваговій категорії 58 кг; І місце серед чоловіків та І місце серед юніорів посів слухач первинної професійної підготовки поліцейських ХНУВС Олександр Рибін у ваговій категорії 78 кг.

У чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів: ІІ місце серед студентів виборола курсантка 2 курсу факультету № 1 Ярослава Кремель у ваговій категорії 58 кг.