Керівництво та здобувачі освіти Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ провели патріотичний захід «Пам'ять нетлінна, вона у віках», присвячений вшануванню пам'яті Олега Гегечкорі, який загинув у російсько-українській війні на Київщині.

Олег Гегечкорі – випускник Кременчуцького льотного коледжу. Рівно два роки тому, 8 березня 2022 року, він вилетів на виконання бойового завдання, але окупанти поцілили у вертоліт із ПЗРК. Похований Олег Гегечкорі на Алеї Героїв Свіштовського кладовища у Кременчуці.

Представники коледжу відвідали могилу Героя, поклали квіти та вшанували пам'ять загиблого хвилиною мовчання.

За особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Олег Гегечкорі нагороджений орденами «За мужність» ІII і ІІ ступеня, а також йому присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» посмертно.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в нашій пам’яті!