Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ вкотре долучився до потужного волонтерського руху, допомагаючи Силам безпеки і оборони тримати кожен метр української землі на передовій. Проректор університету, полковник поліції Сергій Бортник передав бійцям Збройних Сил України позашляховик, РЕБ, маскувальні сітки, контейнери для речей, одноразовий посуд, засоби особистої гігієни, продукти харчування тощо.

Військовослужбовці до 210-ї річниці від дня народження великого українського поета, художника, мислителя Тараса Шевченка подарували університету символічну гільзу із зображенням Великого Кобзаря.

Сергій Бортник від імені ректора університету, генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка подякував захисникам за відвагу, мужність, незламність.

Лише спільними зусиллями ми здобудемо перемогу!

#Дружняпідтримка