Для слухачів магістратури, які навчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» та студентів-бакалаврів за спеціальністю «Право» бінарне заняття за темою «Мотивація. Як віднайти в собі ресурс» провели – кар’єрна консультантка, коуч, тренерка Наталія Поставна, доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Ірина Антол, професорка цієї ж кафедри Юлія Кириченко.

Наталія Олександрівна розкрила поняття «мотивація», її види в житті та роботі, основні SMART-критерії мети, та як підвищити мотивацію. Разом зі студентами обговорювали наявність безкоштовної мотивації «міф чи реальність».

Наприкінці заняття Наталія Олександрівна побажала студентам сумлінно навчатися, постійно розвиватися та знаходити свою мотивацію у житті.