Представники кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 – доценти кафедри Олександр Радченко та Євгенія Логвиненко разом із викладачем цієї ж кафедри, старшим лейтенантом поліції Вадимом Мальцевим взяли участь у тематичній лекції судді Конституційного Суду України на тему «Історія свята 8 Березня: від історичних витоків до сучасного сприйняття (також інтерактивний тест)». Модераторкою заходу виступила суддя Конституційного Суду України Галина Юровська, у заході також взяла участь Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерини Левченко.

Під час лекції було висвітлено питання походження свята 8 Березня, етапи його становлення у світі та Україні, місце та значення у сучасній суспільній думці, перспективи трансформації його розуміння у майбутньому.