Доцентка кафедри соціології та психології факультету № 6, кандидатка біологічних наук Олена Шахова провела навчально-практичний онлайн-семінар для психологів районних методичних об’єднань закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.

На заході практичні психологи ознайомилися з онлайн-платформою, яка надає широкі можливості для дистанційної психокорекції та психотерапії як в індивідуальній так і в груповій формі. Наприкінці семінару Олена Шахова надала учасникам інформацію про спеціальності, за якими готують фахівців у Харківському національному університеті внутрішніх справ, приділивши особливу увагу умовам вступу та навчання на факультеті № 6.