Житель Буковини 29-річний Михайло Курик успішно склав іспит у Територіальному сервісному центрі МВС України у м. Кам’янець-Подільський та отримав посвідчення водія. За його словами, про це він мріяв ще з 18 років. Практично зробити це не мав можливості через відсутність спеціалізованого транспортного засобу в автошколі рідного міста, оскільки має вроджені вади розвитку верхніх і нижніх кінцівок. З мережі «Інтернет» він дізнався про проєкт «Автошкола для осіб з інвалідністю», що реалізується МВС України в межах ініціативи Першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів», і вирішив скористатись цією можливістю. В Автошколі університету Михайло Курик опанував керування транспортним засобом, обладнаним для людей з обмеженим рухом. Саме на такій автівці він успішно склав практичний іспит.

Усім, хто бажає отримати перше водійське посвідчення, або, маючи посвідчення, може перенавчитися, покращити/поновити навички водіння, запрошуємо на навчання до Автошколи ХНУВС. Тут створено однакові можливості для людей з інвалідністю, зокрема учасників бойових дій.

Заняття проходять за адресою: Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Лесі Українки, 14-а.

Надіслати заявку для проходження навчання можна електронною поштою: [email protected].

Довідки за телефоном: +38 (067) 968-08-28.