Для курсантів університету проведено інформаційно-виховну годину «Правильне харчування – запорука здоровʼя» за участі фахівця харчових технологій Вінницького національного аграрного університету Людмили Коляновської та директора Комунального некомерційного підприємства «Дитячий медичний центр» Камʼянець-Подільської міської ради, лікаря вищої категорії Тетяни Очеретенко.

Фахівчині розповіли молоді про важливість правильного харчування для підтримання здоров’я, розвінчали міф про те, що здорове харчування пов’язане з обмеженнями й незручностями, а навпаки – сприяє відновленню організму, збільшенню запасів енергії, зміцненню та гарному самопочуттю.

Курсанти університету із зацікавленням прослухали корисну й пізнавальну лекцію, отримали необхідну інформацію, що сприяє дотриманню здорового способу життя, як необхідного фундаменту для зміцнення захисних сил організму та гарного самопочуття.

Захід організовано відділом соціально-гуманітарної роботи університету.