Під час ранкового шикування декан факультету № 1 ХНУВС Віталій Романюк привітав і вручив нагороди призерам відкритого чемпіонату Хмельницької області з рукопашного бою на честь вшанування пам’яті спортсменів, які віддали життя на захист України, та відкритого чемпіонату Хмельницької області з кікбоксингу ВАКО.

Дипломи отримали курсанти: Артем Стаховський, Роман Пшеничний, Давид Височанський, Роман Савчук.

За ІІІ місце у відкритому чемпіонаті Дунаєвецької міської територіальної громади з футзалу Диплом та футбольні м’ячі було вручено тренеру команди з футзалу, до якої увійшли курсанти факультетів № 1, 4 та студенти факультету № 6, – доценту кафедри адміністративного права та процесу Олександру Пабату.