Науково-педагогічний склад кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3: викладачі Анна Циркулєнко та Сергій Кучинський в межах співробітництва з The Halo Trust в Україні – міжнародним оператором протимінної діяльності, сертифікованим в Україні у сфері освітньої діяльності, пройшли успішне навчання під час курсу «Підготовки інструкторів з навчання ризикам, пов’язаним із вибухонебезпечними предметами».

Викладачі кафедри отримали теоретичні та практичні знання щодо навчання ризиків від ВНП для мешканців громад, що постраждали від конфлікту. Така інформація є важливою для цивільного населення в громадах, вона допомагає формуванню сталих навичок безпечної поведінки.

Після успішного складання іспиту викладачі отримали сертифікати інструктора. Отримані знання і навички будуть використані в подальшому в освітньому процесі.