Для першокурсників факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» (кримінальна поліція), було організовано виїзне бінарне заняття до ізолятору тимчасового тримання № 1 ГУНП у Вінницькій області. Заняття провели начальник сектору організації діяльності ізоляторів тимчасового тримання ГУНП у Вінницькій області Іван Головатюк і старший викладач кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів, майор поліції Павло Мітрухов.

Курсантів ознайомили зі структурою спецустанови та специфікою її діяльності, продемонстрували роботу інформаційної підсистеми «Custody Records» інформаційно-комунікаційної системи «Інформаційний портал Національної поліції України». Здобувачі освіти побачили, як працює ізолятор тимчасового тримання, ознайомились із функціональними обов’язками працівників установи, документообігом стосовно осіб, яких доставлено до ІТТ.