Оперуповноважений відділу кримінальної поліції Полтавського районного управління поліції ГУНП в Полтавській області лейтенант поліції Сергій Черкаський спільно з доценткою кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Валентиною Кочиною провели бінарне заняття для курсантів 1 курсу факультету № 1 із дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» за темою «Шахрайство з таксі».

Валентина Кочина опрацювала лексичний та граматичний матеріал з метою удосконалення вмінь та навичок курсантів за темою заняття. Лейтенант поліції зазначив, що після 24 лютого 2022 року оновилися шахрайські схеми під впливом змін у потребах суспільства та з'явилися нові методи обману з пасажирськими перевезеннями. Під час заняття обговорювали: які шахрайські схеми із використанням додатку для виклику таксі Bolt застосовують зловмисники, як активізувалися їхні дії на тлі підвищення цін і тарифів у період повномасштабної війни в Україні та як шахраї удають із себе водіїв зі служби таксі й обманюють довірливих людей. Сергій Черкаський надав корисні поради, як не стати жертвою шахраїв, та як має діяти поліцейський, коли розслідує такі випадки.