Харківський національний університет внутрішніх справ уклав договір про співпрацю зі спортивними об’єднаннями Вінниччини. Відповідний документ підписали: ректор університету, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, президент Відокремленого підрозділу Національної федерації самбо України «Вінницька обласна федерація самбо НФСУ» Турал Багірзаде, віцепрезидент Громадської організації «Федерація дзюдо у Вінницькій області» Артем Сіваш та її директор Ярослав Калетюк. У зустрічі взяв участь перший проректор університету, підполковник поліції Віктор Василенко.

Договір спрямований на залучення молоді до активних занять фізичною культурою і спортом, формування навичок здорового способу життя. Завдяки підтримці досвідчених спортсменів і тренерів Федерації здобувачі освіти Харківського національного університету внутрішніх справ матимуть можливість проводити якісні тренування, опановувати нові знання та навички, удосконалювати свої фізичні та психологічні якості.