Військовослужбовці навчально-тренувального центру розмінування – учасники бойових дій: майор Олександр Чігарєв, штаб-сержант Микола Безбородов, старший солдат Олег Рарицький, капітан Петро Підлісний та старший сержант Роман Жук – провели зустріч з курсантами університету факультетів №№ 1, 4. Захисники презентували книгу «Сильні духом: історії саперів російсько-української війни». У ній розповідається про те, якими важкими зусиллями вдалося військовослужбовцям стримати навалу ворога у перші дні війни на Київщині та Харківщині, як зараз відбувається процес розмінування деокупованих територій і чому війна для саперів не завершиться навіть після останнього пострілу на полі бою. Наприкінці заходу автори літературного твору подарували декілька екземплярів книги науковій бібліотеці університету. Капітан Петро Підлісний – соліст військового оркестру – виконав свою авторську пісню.

Захід був організований та проведений відділом соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ.