Старша викладачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Катерина Крут пройшла навчання на платформі Європейської програми з навчання у сфері прав людини для представників юридичних професій (HELP). Програма реалізується шляхом підвищення потенціалу викладачів, суддів, адвокатів і прокурорів у 47 державах-членах у застосуванні Європейської Конвенції з прав людини (ЄКПЛ) у їхній повсякденній роботі. У межах платформи електронного самостійного навчання учасники заходу пройшли курс за темою «Притулок та міграція», під час якого обговорювали питання актуальні для таких категорій населення, як біженці, внутрішньо переміщені особи, шукачі притулку, кому надано тимчасовий або додатковий захист, відмежування статусу мігранта від статусу біженця тощо, які регулюються низкою міжнародно-правових актів, що ратифіковані і в Україні. Виходячи із реалій сьогодення, це дасть можливість знати та захищати свої права у будь-яких життєвих обставинах і місцезнаходженні.

Слід зазначити, що електронна платформа HELP сприяє розвитку і просуванню початкового і подальшого навчання юристів стандартам ЄКПЛ відповідно до тлумачення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ).