У межах проходження навчання у Школі молодших командирів Харківського національного університету внутрішніх справ проректор університету, полковник поліції Сергій Бортник провів зустріч із молодшими командирами курсантських підрозділів. Під час заходу проректор наголосив на дотриманні ними законності, службової дисципліни, бездоганному виконанні вимог Присяги працівника поліції, статутів, наказів, норм моралі, професійної та службової етики. Він зазначив, що необхідно постійно розвивати і підтримувати у підлеглих свідоме ставлення до виконання службових обов'язків, заохочувати розумну ініціативу, самостійність і старанність у службі. Сергій Бортник звернув особливу увагу на те, що виконання обов’язків молодшого командира є почесним видом несення служби в університеті. Проректор наголосив на добросовісному виконанні командирами своїх обов’язків та посиленому контролі за підпорядкованим особовим складом.