У Харківському національному університеті внутрішніх справ завершився триденний тренінг з лідерства та управління для керівників середньої ланки відділів поліції та представників патрульної поліції.

Тренінг проводився за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу. До заходу були залучені координатор регіонального представництва Герріт Ян Ван Гелдер та радник/тренер з питань роботи поліції з громадськістю Пітер Вілсон.

Участь у тренінгу взяли начальники Ізюмського, Валківського, Нововодолазького, Чугуївського відділів поліції та їх заступники, представники патрульної поліції. По закінченні семінару його учасники отримали сертифікати.

Сертифікати про завершення тренінгу вручили начальник ГУНП в Харківській області генерал поліції третього рангу Анатолій Дмитрієв, перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, голова відділу регіональних питань КМЄС Удо Моллер.