Завідувачка підготовчого відділення факультету № 6, доцентка кафедри соціально-гуманітарних наук Оксана Малютіна пройшла онлайн-курс із підвищення кваліфікації «Teacher's Internship 2024» та отримала сертифікат. Навчання проводила компанія IT Ukraine Association ЕРАМ, програма якого складалася з теоретичного блоку та виконання проєктного завдання. Учасники прослухали курс лекцій щодо хмарних технологій та платформ мережевих академій (AWS Academy and Сіsco), сучасних інструментів для створення навчального контенту різних форматів, спеціалізованих сервісів зі штучним інтелектом, що допомагають викладачу та досліднику. Командний проєкт, в якому взяла участь Оксана Малютіна, був визнаний організаторами заходу як один із найкращих під час обговорення результатів навчання на фінальній зустрічі.

Учасники проєкту набули практичного досвіду комунікації у цифровому середовищі Microsoft Teams, підвищили рівень професійної та цифрової компетентності під час застосування онлайн-сервісів зі штучним інтелектом в освітньому процесі.