До Міжнародного дня рідної мови доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко провела для студентів факультету № 6 виховний захід «Українська – мова героїв». Учасники говорили про історію свята, яке за Рішенням ЮНЕСКО відзначають 21 лютого, важливість мови як культурної приналежності особи, загрозу зникнення окремих мов і їхніх діалектів. Студенти проаналізували мовну ситуацію в нашій країні, представили власне бачення популяризації рідної культури, згадали визначних мовознавців, діячів культури, класиків української літератури. Свої знання учасники перевірили в грі «Мовний ревізор», виправили лексичні та орфографічні помилки в назвах і анонсах популярних телешоу, фільмів, реклам. Студенти також продемонстрували вміння користуватися не лише запозиченими словами, які глибоко вкорінилися в нашому мовленні, а й знаходити українські відповідники. Наприкінці заходу здобувачі освіти ще раз наголосили на важливості мови для кожної нації, необхідності її захищати.